شورای اسلامی شهر الوند

دیدار صمیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند با ساکنین خیابان یادگار امام (ره)

7.05.1394
|
0 دیدگاهها
|

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر الوند: به نقل از روابط عمومی شهرداری الوند عصر روز سه شنبه شهردار و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر الوند با حضور در منزل یکی از ساکنان خیابان یادگار امام (ره) و جمع ساکنان این محله از نزدیک مسائل و مشکلات را بررسی کردند.

در این جلسه که یداله لطفی شهردار الوند و آقایان حسنی،اوسطی،خمسه،قدمی و رفائی نژاد به عنوان رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر الوند حضور داشتند،اهالی ضمن اعلام نارضایتی از عدم بازگشایی خیابان یادگار امام(ره) در سالیان گذشته خواستار بازگشایی این خیابان از ضلع غربی ورودی خیابان امام(ره) و از ضلع شرقی نیز شدند،اهالی عدم بازگشایی این خیابان را باعث ورود ضرر و زیان به آنان و افت قیمت املاک مشرف به این خیابان دانستند و در ادامه مشکلات و مسائل مبتلا به را عنوان کردند.

حسنی رئیس شورای اسلامی شهر الوند نیز در این جلسه ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این جلسه، این دست جلسات را تقویت کننده ی همدلی و همزبانی در بین شهروندان و مسئولان ذکر کرده و خواسته های شهروندان را در 3 دسته،درخواستهای شخصی،در خواستهای محلی و درخواستهای کلان و محلی طبقه بندی نموده و درخواست رفع معضلات این محدوده را نیز جزء در خواستهایی عنوان کردند که در صورت حل،تعداد زیادی از شهروندان مشکلاتشان حل شده محسوب می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر الوند در توضیح نتایج مثبت معبر گشایی در خیابان یادگار امام (ره)گفت: با بازگشایی این خیابان و رونق گرفتن کسب و کار در آن شاهد شکسته شدن اجاره بهاء مغازه ها در خیابان امام (ره) بوده و شاهد کاهش ترافیک در خیابان امام (ره) و همچنین رفع آلودگی های بصری و صوتی در خیابان یادگار امام(ره)خواهیم بود.

علی قدمی دیگر عضو شورای اسلامی شهر الوند ضمن ابرازناراحتی از عدم اجراو اتمام بموقع پروژه ی خیابان یادگار امام(ره) در 18 سال گذشته گفت: با بازگشایی این خیابان طبیعتا تمام معضلات و مشکلات این خیابان هم مرتفع می شود.

این عضو شورا در ادامه از جانب اعضای شورای اسلامی شهر جهت حل مشکل بازگشایی خیابان یادگار امام(ره) به شهردار اختیار تام داده و از وی خواست تا نسبت به حل مشکلات و بازگشایی آن اقدام نماید.

یداله لطفی شهردار الوند نیز ضمن استقبال از برگزاری نشستهای صمیمی و چهره به چهره با شهروندان خواستار تداوم برگزاری جلسات اینچنینی شد. وی در ادامه از ساکنان خیابان یادگار امام(ره) خواست وقتی شهرداری قصد خرید ملکی را در این محدوده دارد به عنوان فرصت به این امر نگاه نکنند و به نظر کارشناسی اعتماد کرده و به آن احترام قائل باشند که در صورت محقق شدن این خواسته ،شهرداری در اسرع وقت و کوتاهترین زمان نسبت به انجام تملکات و بازگشایی خیابان یادگار امام (ره) اقدام خواهد کرد.

شهردار الوند خطاب به مالکان املاکی که در حال حاضر موجب بسته ماندن خیابان یادگار امام(ره) شده  اند گفت: شهرداری در تملکات مبالغ را از جیب همه ی شهروندان و از محل عوارضی که شهروندان پرداخت می کنند،می دهد بنابر این مالکان با حساسیت به این مغوله که مبلغ و قیمت ملک آنها از بیت المال پرداخت می شود با شهرداری وارد معامله شوند.

یداله لطفی شهردار الوند در پایان جلسه با حضور اهالی این محل از نزدیک از املاکی که موجب سد معبر در این خیابان شده اند بازدید و از صاحبان املاک خواست در اولین فرصت با مراجعه به شهرداری برای انجام مراحل قانونی تملک اقدام نمایند.

گفتنی است خیابان یادگار امام(ره) از سمت غرب به خیابان امام(ره) و از سمت شرق به خیابان جمهوری اسلامی(بلوار سیم کابل) متصل می شود که در حال حاضر بخاطر وجود ساختمانهای تملک نشده در ورودی های این خیابان مخصوصا از سمت خیابان امام (ره) شاهد ایجاد مشکلات زیادی برای ساکنان و همچنین موجب وقوع ترافیک مخصوصا در ساعات پیک ترددها هستیم.

 

IMG_7804 IMG_7798.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *