شورای اسلامی شهر الوند

مصوبه شماره: 311

متن مصوبه

دسته :
عمومی

مصوبات دوره چهارم شورای اسلامی شهر الوند در سال 1395

شماره جلسه : 311 تاریخ جلسه: 28/6/1395 ساعت برگزاری : 3 بعدازظهر مکان جلسه : دفتر شورا تعداد صفحات : 1
اعضا : (حاضرین) آقایان :  رفائی نژاد ،  جهانی ، حسنی ، خمسه  ، عالمی ، ملائی ، اوسطی  
غائبین آقایان : قلی زاده – قدمی میهمان (آقایان) :  –
دستور کار : بررسی لوایح ارسالی از شهرداری و نامه های رسیده از ادارات و سازمانها و نامه های مردمی

 

جلسه با تلاوت آياتي چند از كلام اله مجيد آغاز گرديد.

پس از تلاوت قرآن جناب آقاي رفائی نژاد رییس شوراي اسلامي شهرالوند ضمن عرض سلام و وقت بخیر از حضور اعضای محترم شورا تقدیر و تشکر نمودند .

نتایج مصوبات :

سپس نامه هاي ذيل مورد بحث و بررسي قرار گرفت و تصميمات ذيل اتخاذ گرديد.

1- نامه شماره 3864/ص/23 مورخ 23/6/95 شهرداری الوند موضوع : درخواست صدور مجوز در اختیار گذاری سالنهای تالار شهر و شهید آوینی جهت برگزاری مراسم با موضوع گرامیداشت هفته دفاع مقدس بصورت رایگان به ادارات و سازمانهای مختلف جهت اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس ، مطرح و مورد موافقت قرار گرفت .

2- پیشنهاد شماره 2042 مورخ 28/6/95 چند تن از اعضای محترم شورا مبنی بر تعطیلی موقت کار با توجه به نامرغوب بودن جالیزهای پیمانکاری یوسفی و اعتراض برخی از شهروندان محترم تا تعیین تکلیف نوع جالیز بر اساس نوع قرارداد و کیفیت عالی کار و برطرف کردن تناقض بین دو جالیز بی کیفیت و کیفیت خوب  مطرح و مراتب جهت اقدامات بعدی به شهرداری ارسال گردید .

3- پیشنهاد شماره 2040 مورخ 28/6/95 چند تن از اعضای محترم شورا مبنی بر پرداخت پاداش به مبلغ 20.000.000 ریال به مدیرعامل محترم سازمان آتش نشانی جناب آقای امیر حسین پور با توجه به قدردانی پرسنل محترم آتش نشانی و به پاس زحمات و تلاش نامبرده  مطرح و مراتب جهت اقدامات بعدی به شهرداری ارسال گردید .

4- پیشنهاد شماره 2041 مورخ 28/6/95 چند تن از اعضای محترم شورا مبنی بر پرداخت پاداش ویژه به آقای سعداله زهرایی از پرسنل خدوم و زحمت کش شهرداری که در دفتر شورای اسلامی شهر فعالیت می نمایند و در پایان شهریور ماه به بازنشستگی نائل         می آیند جهت قدردانی از زحمات مشارالیه مطرح و مراتب جهت اقدامات بعدی به شهرداری ارسال گردید .

5- تعداد 12 فقره از نامه های رسیده مردمی مورد بررسی قرار گرفت و تصاویرنامه ها با نظر مساعد جهت بررسی و همکاری و اقدام برابر مقررات به شهرداری الوند ، اداره برق شهرستان البرز  ، و شرکتهای شهرستان البرز ارسال گردید .