شورای اسلامی شهر الوند

مصوبه شماره 246 مورخ 4/11/94 روز یکشنبه

متن مصوبه

دسته :
عمومی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرالوند: دویست و چهل و ششمین جلسه شورا در مورخ 4/11/94 روزیکشنبه در سالن جلسات شورا پس از تلاوت قرآن مجید برگزار گردید.

پس از تلاوت قرآن جناب آقاي رفائی نژاد رییس شوراي اسلامي شهرالوند ضمن عرض سلام و   وقت بخیراز حضور اعضای محترم شورا ، شهردار الوند و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و هیئت همراه تقدیر و تشکر نمودند .

در ابتدا محمد رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر الوند ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به میهمانان حاضر، جلسه را با حدیثی از امام جواد علیه السلام آغاز کرد و در ادامه، هر یک از اعضای شورا ضمن مطرح نمودن سئولاتی در خصوص کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به بیان پیشنهاد و طرح هایی در این حوزه پرداختند.

      سرکار خانم اروجی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین ضمن تشکر از آقای زارعی از فعالان این کانون در شهر الوند و شورای اسلامی به جهت برگزاری این نشست، به فعالیت های مرکز کانون در شهر الوند اشاره کرد و گفت: این کانون در زمینه های مختلفی از جمله داستان نویسی، رمان، نقاشی، خوشنویسی، انیمیشن، عروسک گردانی، مشاعره و غیره فعالیت دارد که در برخی از این زمینه ها برجسته های بین المللی از شهر الوند داشتیم. همچنین در این کانون 107789 جلد کتاب در زمینه های مختلف موجود است و 2650 نفر دختران و پسران این شهر عضویت دارند.

         مدیر کل کانون پرورش فکری استان ضمن قدردانی از توجه ویژه شورای اسلامی به کانون مرکز الوند افزود: درحال حاضر در انتهای خیابان امام (ره) یک مرکز فعالیت دارد که باتوجه به حجم کار کانون این مکان مناسب نیست و ما از شورای شهر و شهرداری انتظار داریم مکان مناسبی یا زمینی را در اختیار کانون قرار دهند تا ساختمان جدیدی احداث کنیم.

در ادامه جناب آقای رفائی نژاد دستور بررسی تعرفه عوارض سال 95 را در دستور کار قرار داده و پس از بحث و بررسی نتیجه به جلسات بعدی موکول شد .