شورای اسلامی شهر الوند

مصوبه شماره 136 مورخ 23/10/93 روز سه شنبه

متن مصوبه

دسته :
عمومی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرالوند: مصوبه شماره  126 مورخ 23/10/93 روز سه شنبه در سالن جلسات شورا پس از تلاوت قرآن مجید برگزار گردید.

پس از تلاوت قرآن جناب آقاي مهندس حسني رئيس شوراي اسلامي شهرالوند ضمن عرض سلام و خسته نباشيد از حضور اعضاي محترم شورا و شهردار محترم تقدير و تشكر نمودند.

در ابتداي جلسه آقاي مهندس حسني مطالبي در مورد مباحث فرهنگي و كمكهايي كه در همين راستا از طرف شورا و شهرداري به (راهيان نور ، آموزش و پرورش) انجام شده اشاره و خواستار سرفصل براي ايجاد بودجه فرهنگي در سال 94 شده، در ادامه خواستار توجه به مشكلات مردم در زمينه هاي عمراني، شهري و رفت و روب شدند.

در ادامه ي جلسه آقاي مهندس يحيي پور شهردار محترم شهر الوند نيز در رابطه با كارهايي كه در بحث فرهنگي از قبيل پروژه هايي كه در بودجه پيش بيني شده و با توجه به عدم تحقق درآمدي و قالب آنها انجام گرديده ، نشان از توجه ويژه به اين بخش بوده و چنانچه شورا به اين نتيجه برسد تمامي برنامه ها در تالار شهر به صورت رايگان انجام شود.

در پايان جلسه در خصوص مسائل پيش آمده در برنامه جشن ميلاد پيامبر اكرم(ص)در تالار شهر بحث و تبادل نظر گرديد و مقرر شد جلسه اي با همين موضوع جهت رفع سوء تفاهم ها با هيئات مذهبي شهر الوند برگزار گردد.

سپس نامه هاي رسيده مورد بحث و بررسي قرار گرفت و تصميمات ذيل اتخاذ گرديد.

1– نامه شماره 7314 مورخ 22/10/93 شهرداري موضوع صورتجلسه 20/10/93 مبني بر توافقنامه در خصوص تعيين و تكليف ملك آقايان غلامرضا رجبي و احمدعلي محمدخاني واقع در الوند ، خيابان شهيد بهشتي ، جنب ترمينال محمدخاني مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.

2- در پایان تعداد 13 فقره از نامه های رسیده مردمی مورد بررسی قرار گرفت و تصاویرنامه ها با نظر مساعد جهت بررسی و اقدام برابر مقررات به شهرداری  و بانك ملت شعبه شهرصنعتي البرز ارسال گردید.

موافق: همه اعضا

مخالف:   –.