شورای اسلامی شهر الوند

پیام تشکر و قدردانی رئیس شورای اسلامی شهر الوند در پی حضور گسترده مردم در انتخابات 7 اسفند

8.12.1394
|
0 دیدگاهها
|

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر الوند: محمد رفائی نژاد رئیس شورای اسلامی شهر الوند در پی حضور گسترده مردم شهر الوند و نصرت آباد در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری پیام قدردانی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

مقام معظم رهبری (مدظله العالی): هر چه انتخابات پرشور‌تر باشد، عظمت ملت ایران بیشتر در چشم دشمنان و مخالفان دیده خواهد شد.

بار دیگر ایران اسلامی به خود می‌بالد که با حضور مردم شریف و با بصیرت میهن عزیزمان، روز هفتم اسفندماه سال ۱۳۹۴ در تقویم جمهوری اسلامی ایران به روزی حماسه ساز تبدیل شد. روزی که اقشار مختلف جامعه در کنار هم با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای وحدت، همدلی و یکرنگی را به تصویر کشیدند و با انتخابی آگاهانه گام بلندی را برای آبادی و آبادنی ایران اسلامی برداشته‌اند.

بدین وسیله بنده از مردم شریف و شهید پرور شهر الوند و نصرت آباد جهت حضور پرشور در انتخابات تقدیر و تشکر عرض می‌کنم. همچنین امید است نمایندگان منتخب مردم با اتکا به ایزد متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و منصور بوده و به عنوان نمایندگان مردم در خانه ملت با اتخاذ بهترین تصمیمات پاسدار آرمان‌های انقلاب اسلامی و خون شهدا باشند تا ایران سرافراز‌تر از همیشه چون نگینی درخشان در جهان اسلام استوار و جاودان باقی بماند.

محمد رفائی نژاد

رئیس شورای اسلامی شهر الوند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *