شورای اسلامی شهر الوند

نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر الوند با هیئت مدیره کانون بازنشستگان شهرستان البرز

22.01.1395
|
0 دیدگاهها
|

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر الوند: اعضای کانون بازنشستگان شهرستان البرز میهمان دومین جلسه علنی شورای شهر در سال 95 بودند که این جلسه در عصر روز یکشنبه مورخ 22/1/95 با حضور رییس و اعضای شورای شهر و مهندس لطفی شهردار الوند درسالن جلسات شورا برگزارگردید.

محمد رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر الوند ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی و عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام هادی (ع) گفت:  بازنشستگان از قشر زحمتکش جامعه هستند و بازنشستگی به معنای پایان کار و تلاش نیست بلکه صرفاً یک قراردادی است که قانونگذاران هر جامعه با هدف پیشبرد امور و جلوگیری از نابسامانی های ساختاری، ناگزیر به تدوین و اجرای آن شده اند .

رفائی نژاد نیز با بیان اینکه خیلی از بازنشستگان مدیر، مسئول و رییس  بوده اند باید از تجربیات گرانبهای آنها استفاده کنیم افزود: وقتی به بازنشستگان احترام می گذاریم  افراد شاغل در سازمان آینده خودشان را می بینند و با انگیزه بیشتری در سازمان فعالیت می کنند در واقع  بازنشستگان آیینه تمام نمای نسل جوان امروز هستند که باید حفظ حرمت شود.

در ادامه اعضای کانون بازنشستگان از اعضای شورای اسلامی و شهردار جهت واگذاری زمین برای احداث ساختمان کانون بازنشستگان در شهر الوند که این امر یک کار خداپسندانه است و هیچ گاه از خاطر و ذهن نخواهد رفت تقدیر و تشکر و قدردانی کردند.

و در پایان گزارشی از روند فعالیت کانون از زمان تاسیس تا کنون ارائه و اضافه کردند: حدود ده هزار نفر با خانواده هایشان مستقیم عضو کانون هستند که همگی تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه سازان می باشند.IMG_5460

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *