شورای اسلامی شهر الوند

شهردار الوند در مصاحبه ی تلویزیونی: جهت رفاه حال شهروندان پروژه ی ساختمان اداری شهرداری به بیمارستان دولتی تغییر کاربری می یابد

24.09.1394
|
0 دیدگاهها
|

با پیشنهاد شهردار و تصویب اعضای شورای اسلامی شهرالوند، ساختمان در حال احداث شهرداری جهت رفاه حال شهروندان به بیمارستان دولتی اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر الوند:  به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند؛ یدا… لطفی شهردار الوند در مصاحبه ی اختصاصی با خبرنگار صدا و سیمای مرکز قزوین با اشاره به فقدان بیمارستان دولتی در شهر جهت مراجعه ی مردم الوند و نواحی اطراف اعلام کرد: با همکاری شورای اسلامی شهر تصمیم گرفتیم پروژه ی بزرگ 10 میلیارد تومانی ساختمان شهرداری را که در 4 طبقه و در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع در حال احداث است را به عنوان بیمارستان دولتی تغییر کاربری دهیم.                                                                  .
وی تأکید کرد: این پروژه دارای 50 درصد پیشرفت فیزیکی است که تغییر کاربری آن با کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و هماهنگی مسوولان استانی و شهرستانی صورت گرفته است.
لطفی در پایان افزود: نظر به اینکه این ساختمان در نقطه ی مناسبی و تقریباً در جنوبی ترین نقطه ی شهر قرار دارد و مجروحین حوادث و اتفاقات جاده ی قزوین به بوئین زهرا را نیز پوشش داده و در دسترس ساکنین شهرها و روستاهای حد فاصل الوند تا بوئین زهرا می باشد.
شایان ذکر است تغییر کاربری این ساختمان و احداث بیمارستان، مشکل نبود بیمارستان دولتی در شهرستان البرز بویژه شهر الوند که منطقه ای کارگر نشین است را برای همیشه حل می کند.

DSC_3461-576x450

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *