شورای اسلامی شهر الوند

حضور پرشور اعضای شورای اسلامی شهر الوند و پرسنل شهرداری در راهپیمایی 22 بهمن

22.11.1392
|
0 دیدگاهها
|

 

                            

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر الوند: در این اجتماع بزرگ مردمی اعضای شورای اسلامی شهر الوند، حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند، مهندس حسن پور فرماندار شهرستان البرز، جلالی دادستان شهرستان البرز، مهندس حسنی رئیس شورای اسلامی شهر الوند، مهندس یحیی پور شهردار، سرهنگ رحمانی فرمانده انتظامی شهرستان البرز، مهندس معروفی معاون شهردار و سایر مقامات شهرستانی حضور داشتند، شرکت کنندگان با در دست داشتن پلاکارد و سردادن شعارهایی علیه استکبار جهانی یاد و خاطره روزهای انقلاب را زنده نگه داشتند.

در این مراسم راهپیمایان با پیمودن مسیر تعیین شده، در گلزار شهدای شهر الوند

حضور یافتند. سپس حجت الاسلام و المسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه شهرستان البرز ضمن تقدیر و تشکر از حضور پر شور و انقلابی مردم الوند، اظهار داشت: گزینه روی میز ملت ما اتحاد و وحدت و همدلی و پکپارچگی است و شعار اصلی در این روز بزرگ این است که در حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران و در ادامه دادن راه خونین و فاطمی و حسینی و علوی امام شهیدان و شهدای والا مقام یک لحظه درنگ و تردید نخواهیم کرد.

در پایان، قطعنامة سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در 8 بند قرائت گردید و راهپیمایان با آرمانهای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان بستند.

 

 

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *