شورای اسلامی شهر الوند

تبریک رییس و اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

16.04.1395
|
0 دیدگاهها
|

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر الوند:  به مناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر رییس و اعضای شورای اسلامی شهر الوندپیام تبریکی را صادر کردند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد

مردم مومن،انقلابی و ولایتمدار شهر الوند و نصرت آباد

رمضان ماه رحمت و مغفرت و ماه ضیافت الهی درمیعادگاه فطر به پایان میرسد و جان های بیقرار و فطرت های پاک مشتاقان نعمت ،امیدواران ثواب و توبه کاران واقعی را از زنگارها زدود و جلالی دوباره بخشید.

عید فطر به راستی که روز عزیز و خجسته ای است،روزى است که خداوند آن را از میان دیگر روزها بر گزیده است و به بندگان ناچیزش اجازه داده تا در این روز نزد حضرت او گرد آیند و بر خوان کرم او بنشینند و ادب بندگى بجاى آرند.

اعضای شورای اسلامی شهر الوند حلول ماه شوال و عید الهی فطر رابه تمام شهروندان قدر شناس شهر الوند و نصرت آباد تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند باری تعالی مسئلت می نمایم که با همکاری و مساعدت های شما عزیزان درسال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل  درآبادانی و توسعه شهرالوند و نصرت آباد پیشاپیش کوشا باشیم و تلاش وافری به عمل بیاوریم.

از خداوند سبحان تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، بقای وجود رهبر معظم و عزت اسلام ومسلمین و رفع همّ و غمّ از تمامی مسلمانان، نابودی کفر و صلاح دنیا و آخرت همه برادران و خواهران ایمانی را خواستاریم.

ومن الله توفیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *