شورای اسلامی شهر الوند

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر نخستین دوره از مسابقات شورای اسلامی شهرستان البرز و مسوولین در ورزشگاه امام علی (ع) شهرداری الوند برگزار شد.

20.11.1392
|
0 دیدگاهها
|

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرالوند؛ این  مسابقات با حضور مهندس غلامرضا حسن پور فرماندار شهرستان البرز، مهندس علی یحیی پور شهردار الوند، اعضای شورای اسلامی شهر الوند، شجاع ذوقی رئیس دادگاه انقلاب شهرستان قزوین، سرهنگ بهرامی فرمانده سپاه ناحیه ی امام رضا (ع)، حجت الاسلام و المسلمین مصائبی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ی البرز، موید مویدی فر معاون اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین، باجیوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان البرز، اکبر امامی مدیرعامل شرکت شهرصنعتی البرز، مهندس معروفی معاون شهردار الوند و مسوولین ادارات شهرستان البرز برگزار شد، اعضای شوراهای اسلامی شهرهای الوند، محمدیه، بیدستان، شریفیه، بخش مرکزی البرز و بخش محمدیه به رقابت پرداختند.

محمد رفائی نژاد رئیس شورای اسلامی شهرستان البرز و متولی برگزاری این دوره از مسابقات، ضمن تشکر از همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر الوند، گفت: این دوره از مسابقات در چهار رشتة  تنیس روی میز، شطرنج، دارت و طناب کشی با حمایت هیأت های ورزشی تنیس روی میز، شطرنج و همگانی برگزار شد.

وی افزود: برای نخستین بار است که این مسابقات در سطح شهرستان البرز برگزارمی شود که برای تداوم و گسترش آن باید تمامی شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان، همکاری لازم را انجام دهند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان البرز در ادامه خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات در بین مسئولین و اعضای شورای اسلامی شهرهای شهرستان البرز، ایجاد همدلی، وحدت و صمیمیت بیشتر بوده که امید است گامهای اساسی در این راه برداشته باشیم.

وی در خصوص نتایج این مسابقات اظهار داشت: در رشته ی طناب کشی که به صورت تیمی برگزار شد بخش محمدیه به عنوان تیم برتر و شورای اسلامی شهر شریفیه به عنوان تیم دوم حائز مقام شدند. در رشته ی دارت، آقایان نعمت ا… حسین خانی از بخش مرکزی البرز، روح ا… احمدی و بخشعلی فرمانی از شورای اسلامی شهر شریفیه به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشتة  تنیس روی میز آقایان محمد رفائی نژاد از شورای اسلامی شهر الوند مقام نخست، حسن بهتویی از شورای اسلامی شهر شریفیه مقام دوم و حسن زارع پور و سید ابوالفضل برزگر از شورای اسلامی شهر بیدستان مشترکاً مقام سوم را بدست آوردند و در نهایت در رشتة  شطرنج آقایان یونس علی آبادی از بخش مرکزی البرز، علی سلمی پور از شورای اسلامی شهر بیدستان و آیت ا… نظری اصل از شورای اسلامی شهر شریفیه مقام های اول تا سوم را کسب کردند که لوح تقدیر و جوایز ویژه ای برای این عزیزان در نظر گرفته شده است. البته لازم به ذکر است به کلیة  شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات به رسم یادبود هدایایی اهدا گردید.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *