شورای اسلامی شهر الوند

بررسی مشکلات آب و فاضلاب شهر الوند و نصرت آباد با حضور رییس اداره آبفای شهرستان البرز در دفتر شورا

27.05.1395
|
0 دیدگاهها
|

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر الوند: در جلسه صبح روز سه شنبه 26/5/95 مهندس صراف رییس اداری آب و فاضلاب شهرستان البرز به همراه مهندس احمدی جهت بررسی و حل مشکلات آب و فاضلاب شهر الوند و نصرت آباد میهمان شورای اسلامی شهر الوند شدند.

محمد رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر الوند در جلسه رسمی صحن شورا ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان جلسه با اشاره به اینکه دعوت از مسئولان ادارات مختلف برای حضور در صحن شورا در راستای انجام وظایف و با هدف طرح مشکلات مردمی و دریافت پاسخ آنان به صورت ارائه راهکارهای عملی گذر از مسائل انجام می‌شود، اظهار کرد: از آنجاییکه مسائل مرتبط با آب و فاضلاب شهر الوند و نصرت آباد عمده دلیل مراجعه مردمی به شورا را تشکیل می‌دهد لذا بر آن شدیم تا ضمن دعوت از رئیس اداره ی آبفا شهرستان البرز مسائل را با وی مطرح و پاسخ او را نیز در خصوص بخش‌های مختلف جویا شویم.

وی با اسفبار خواندن وضعیت فاضلاب شهری نصرت آباد افزود: در زمان حاضر وضعیت نامناسب فاضلاب شهری ناحیه شهری نصرت آباد بهداشت عمومی و جان مردم را به مخاطره انداخته است. و باتوجه به پیگیریهای مکرر شورا با اداره آبفای شهرستان و استان و متاسفانه اعلارغم حمایت های مالی شهرداری تا کنون اقدامی صورت نگرفته.

رئیس شورای اسلامی شهر الوند در ادامه همچنین در خصوص اعتراض ساکنین منطقه غرب بلوار معلم ( کوی امامت ) به جهت پایین بودن فشار و قطعی آب در طول روز را از رییس اداره آبفای شهرستان خواستار و پیگری موضوع و رفع مشکل شدند.

مهندس صراف رییس اداره آب و فاضلاب شهرستان البرز ضمن تقدیر و تشکر از شورای اسلامی، برگزاری این جلسه را موثر دانست و افزود: بنده در این مدت چند ماهی که ریاست اداره را برعهده گرفتم بشدت پیگیر اتصال اگوی فاضلاب شهری نصرت آباد به شبکه فاضلاب شهرصنعتی البرز هستم که الحمداله ضمن تشکر از حمایت و کمک 200 میلیون تومانی شورای اسلامی و شهرداری توانستیم کل لوله های مسیر را به مبلغ 700 میلیون تومان خریداری و در نصرت آباد آماده کار گذاشته ایم و همچنین اخذ مجوزهای لازم و استعلام ها انجام شده و قرارداد با پیمانکار منعقد گردیده و یک دستگاه بیل میکانکی جدید هم توسط پیمانکار خریداری شده و به امید خدا هفته آینده عملیات حفاری و اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.

این مسئول در پایان ضمن تقدیر و تشکر مجدد از حمایتهای شورای اسلامی و شهرداری خاطر نشان کرد: بررسی های کارشناسی جهت جابجایی لوله های آب شرب غرب بلوار معلم صورت گرفته و جلسات متعددی با مدیر کل محترم استان هم داشته ایم، که انشاا… با تامین اعتبار و بکار گذاری لوله های شماره 400 مشکل فشار آب این منطقه به زودی حل می گردد.


2019-03-26 08.11.03
2019-03-26 08.20.12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *