شورای اسلامی شهر الوند

اعضای شورای اسلامی شهر الوند با دادستان جدید شهرستان البرز دیدار و گفتگو کردند.

9.06.1395
|
0 دیدگاهها
|

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر الوند: رفائی نژاد رییس و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه لطفی شهردار الوند و اکبر امامی مدیر عامل شرکت شهر صنعتی البرز به مناسبت انتصاب محمود خانی به عنوان دادستان شهرستان البرز با حضور در ساختمان دادگستری با وی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار رییس شورای اسلامی و شهردار الوند ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جلالی دادستان سابق شهرستان البرز، انتصاب محمود خانی را به ایشان بعنوان دادستان جدید شهرستان البرز تبریک گفته و بر همدلی و همراهی مدیریت شهری و دادستانی در حل مسائل و مشکلات شهری تأکید کردند.

رفائی نژاد رییس شورای اسلامی شهر با اشاره به مشکلات و مسایلی در شهر الوند و نصرت آباد از قبیل زمینهای اوقافی و فاضلاب نصرت آباد گفت: امیدواریم مشکل زمینهای اوقافی شهر الوند با همکاری و مساعدت دادستانی حل و فصل گردد و فاضلاب ناحیه ی شهری نصرت آباد با وجود تلاش و همکاری شورای اسلامی شهر الوند و شهرداری و شرکت آب و فاضلاب شهرستان البرز به نتیجه برسد.

در ادامه محمود خانی دادستان شهرستان البرز ضمن تأکید بر جایگاه شهرداری به عنوان یک نهاد اجرایی که نیاز به حمایت قانونی دارد، تصریح کرد: شهرداری در سایه این حمایت ها باید در خصوص امور فرهنگی و ورزشی تلاش کند تا از این طریق شادابی و نشاط را بین مردم برقرار کند.

وی افزود: در بحث فرهنگی بویژه کتابخوانی نیز شهرداری باید ابزار نهادینه سازی را فراهم کند، به عنوان نمونه با برگزاری مسابقه کتابخوانی اسباب ارتقای سطح فرهنگ و کاهش جرم و جنایت را فراهم کند.

2019-04-09 09.04.41 2019-04-09 09.15.16 2019-04-09 09.16.20 2019-04-09 09.17.59

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *